• Zielona kawa wspomaga procesy odchudzania

  kawa kojarzy się najczęściej z czarnym, aromatycznym napojem, po który sięgamy zawsze wtedy, kiedy zależy nam szybkim dostarczeniu sobie witalności i energii. Dotyczy to jednak kawy palonej.
  W trakcie spalania ziaren kawy utracony zostaje cenny składnik znajdujący się zarówno w ziarnach, jak i liściach kawy - kwas chlorogenowy (ACG), który należy do grupy polifenoli.
  Kwas ten jest cenny, bowiem wspomaga on spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje poziom glukozy we krwi, oczyszcza organizm z toksyn i chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zielone ziarna kawy mają lekko cierpki smak, dlatego przyjmowane są najczęściej pod postacią suplementów diety.
  Samo łykanie preparatów z zieloną kawą nie zaowocuje zgrabną sylwetką. Niestety nie wymyślono takiej tabletki, która dawałaby tak cudowny efekt. Naukowcy proponują zatem, aby zmienić sposób żywienia, na dietę 1500kalorii, dobraną indywidualnie przez lekarza i dietetyka. Ma być ona bogata w warzywa, chude ryby i mięso, a także nabiał. Trzeba pamiętać też o właściwym nawodnieniu organizmu, czyli przyjmowaniu łącznie około 2 litrów płynów dziennie, z czego około litr powinna stanowić woda mineralna. Powinniśmy zrezygnować ze słodyczy i białego pieczywa.
  Oprócz właściwej diety, potrzebna jest aktywność fizyczna. Kilka godzin w tygodniu spędzanych na aktywnym wypoczynku przybliży i utrwali osiągnięte wyniki spadku wagi.
 • Ostatnie Posty z forum

  moniczka18

  Spalenie 1000 kcal

  Cześć

  Zakładam ten temat, by poradzić się was w pewnej kwestii... Mianowicie, jak można szybko i bezboleśnie spalić 1000 kcal? Co prawda

  moniczka18 04-13-2014, 12:34 Idź do ostatniego postu
  moniczka18

  Zioła odchudzające

  Hej

  Mam do was (głównie do dziewczyn) prośbę, żebyście wyrazili swoją opinię na temat pewnych ziółek odchudzających, o których informacje

  moniczka18 04-13-2014, 12:30 Idź do ostatniego postu
  mika6346

  Perverted Mushrooms

  "You beloved, favorite mommy! I have already been egoistic. I should include idea exactly how
  lonely it could be for you personally within

  mika6346 04-13-2014, 12:03 Idź do ostatniego postu

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1